QL50A single-phase rectifier bridge module SQL50A1600V three-phase bridge rectifier 50A 1000V 1200V
★★★★★ 4.7 123 reviews
Price when purchased online
Free shipping Free 30-day returns
Sold and shipped by cataldoambulance.com
Price when purchased online
How do you want your item?
You get 30 days free! Choose a plan at checkout.
Shipping
Arrives May 18
Free
Pickup
Check nearby
Delivery
Not available
Free 30-day returns Details
Product details
Category
  • Diodes
Correction of product information
Correction Request Form
Customer ratings & reviews
4.7 out of 5
★★★★★
123 ratings | 50 reviews
How item rating is calculated
View all reviews
5 stars
86% (106)
4 stars
2% (2)
3 stars
1% (1)
2 stars
1% (1)
1 star
10% (12)